Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Cyklistika > Cyklistické příslušenství > Cyklistické tachometry >

Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni

Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni

Cena:

1 499 Kč

Koupit za 1 499 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni: Propojte svůj chytrý telefon pomoci aplikace PanoBike se snímačem rychlosti a kadence. Technologie pracuje s iPhone 4S/5 a iPod Touch. Propojte svůj chytrý telefon pomoci aplikace PanoBike se snímačem rychlosti a kadence. Přednosti a specifikace Snímač je propojen pomoci Bluetooth® Smart Ready (BLE 4.0) Technologie pracuje s iPhone 4S/5/5S, iPod Touch (BLE 4.0), Android 4.3 (BLE 4.0) telefony Dvojí sensor měří kadenci a rychlost Unikátní technologie Bluetooth® Smart Ready prodlužuje životnost baterie až na neuvěřitelných 1800 hodin ( 5 let s využitím 1 hodina/den) Panobike snímač rychlosti a kadence je kompatibilní také s dalšími populárními fitness aplikací v Apple Store, Google play, které používají Bluetooth Smart (BLE 4.0), PanoBike snímač kadence a rychlosti Technologie: Bluetooth ® Smart Super Low Energy Technology Baterie: CR2032 x 1 Životnost baterie: 1800 hodin Rozměry: 5,4 x 1,2 x 3,3 cm Dosah: 10 m Hmotnost: 21 g Montáž: Spodní trubka zadní stavby > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni - popis

nahoru

Propojte svůj chytrý telefon pomoci aplikace PanoBike se snímačem rychlosti a kadence. Technologie pracuje s iPhone 4S/5 a iPod Touch. Propojte svůj chytrý telefon pomoci aplikace PanoBike se snímačem rychlosti a kadence. Přednosti a specifikace Snímač je propojen pomoci Bluetooth® Smart Ready (BLE 4.0) Technologie pracuje s iPhone 4S/5/5S, iPod Touch (BLE 4.0), Android 4.3 (BLE 4.0) telefony Dvojí sensor měří kadenci a rychlost Unikátní technologie Bluetooth® Smart Ready prodlužuje životnost baterie až na neuvěřitelných 1800 hodin ( 5 let s využitím 1 hodina/den) Panobike snímač rychlosti a kadence je kompatibilní také s dalšími populárními fitness aplikací v Apple Store, Google play, které používají Bluetooth Smart (BLE 4.0), PanoBike snímač kadence a rychlosti Technologie: Bluetooth ® Smart Super Low Energy Technology Baterie: CR2032 x 1 Životnost baterie: 1800 hodin Rozměry: 5,4 x 1,2 x 3,3 cm Dosah: 10 m Hmotnost: 21 g Montáž: Spodní trubka zadní stavby

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rohy na kolo nebo Cyklistické blatníky, Pračky řetězu, mazadla, Cyklistické košíky.

Nejlevnější Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni akční ceny - Levné Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni stojí 1 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické tachometry.

Topeak PanoBike Speed & Cadence Sensor uni najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz