BLACKBURN Delphi 5.0

Cena produktu BLACKBURN Delphi 5.0 není známa.

 

Popis produktu BLACKBURN Delphi 5.0: Velký a snadno čitelný displej – rychlost zobrazena velkými číslicemi. Čtyři řádky pro zobrazení dat.Rozlišení rychlosti do 0.1 km/hod nebo míle/hod. 11 přednastavených velikostí kol. Všechny mode... > více informací


BLACKBURN Delphi 5.0 - popis

nahoru

Velký a snadno čitelný displej – rychlost zobrazena velkými číslicemi. Čtyři řádky pro zobrazení dat.Rozlišení rychlosti do 0.1 km/hod nebo míle/hod. 11 přednastavených velikostí kol. Všechny modely mají měření kadence. Nezávislé nastavení na dvě velikosti kola – plus celková najetá vzdálenost obou kol. Stopky s kapacitou 100 hod. Aktuální, průměrná a maximální rychlost. Celková denní a najetá vzdálenost. Montážní podložky pro běžný a širší průměr řidítek. Bezdrátový přenos rychlosti / drátový přenos kadence aktuální, průměrná a maximální kadence. Úsekové stopky s 20 úseky. Okamžitě vyvolatelná paměť – Real Time MemoryTM. Osvětlení displeje. Tepový monitor s třemi tréninkovými zónami tepové frekvence. Okamžitě vyvolatelná paměť tepové frekvence – Real Time Memory™ s průměrnou a maximální tepovou frekvencí.

Výrobce Black&Decker
Měření tepu Ano
Stopky Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BLACKBURN Delphi 5.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rohy na kolo nebo Cyklistické blatníky, Cyklistické košíky, Pračky řetězu, mazadla.

Nejlevnější BLACKBURN Delphi 5.0 akční ceny - Levné BLACKBURN Delphi 5.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější BLACKBURN Delphi 5.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější BLACKBURN Delphi 5.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické tachometry.