BLACKBURN Delphi 6.0

Cena produktu BLACKBURN Delphi 6.0 není známa.

 

Popis produktu BLACKBURN Delphi 6.0: Velký a snadno čitelný displej – rychlost zobrazena velkými číslicemi.Čtyři řádky pro zobrazení dat.Rozlišení rychlosti do 0.1 km/hod nebo míle/hod.11 před­nastavených velikostí kol Všechny modely... > více informací


BLACKBURN Delphi 6.0 - popis

nahoru

Velký a snadno čitelný displej – rychlost zobrazena velkými číslicemi.Čtyři řádky pro zobrazení dat.Rozlišení rychlosti do 0.1 km/hod nebo míle/hod.11 před­nastavených velikostí kol Všechny modely mají měření kadence.Nezávislé nastavení na dvě velikosti kola – plus celková najetá vzdálenost obou kol.Stopky s kapacitou 100 hod.Aktuální, průměrná a maximální rychlost.Celková denní a najetá vzdálenost montážní podložky pro běžný a širší průměr řidítek.Bezdrátový přenos rychlosti / drátový přenos kadence aktuální, průměrná a maximální kadence.Úsekové stopky s 20 úseky.Okamžitě vyvolatelná paměť – Real Time MemoryTM.Osvětlení displeje.Tepový monitor s třemi tréninkovými zónami tepové frekvence.Okamžitě vyvolatelná paměť tepové frekvence – Real Time Memory™ s průměrnou a maximální tepovou frekvencí.Výškoměr měřící aktuální a maximální nadmořskou výšku plus celkovou nastoupanou výšku.

Výrobce Black&Decker
Měření tepu Ano
Výškoměr Ano
Stopky Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BLACKBURN Delphi 6.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rohy na kolo nebo Cyklistické blatníky, Cyklistické košíky, Pračky řetězu, mazadla.

Nejlevnější BLACKBURN Delphi 6.0 akční ceny - Levné BLACKBURN Delphi 6.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější BLACKBURN Delphi 6.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější BLACKBURN Delphi 6.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické tachometry.