Blackburn Neuro 4.0

Cena produktu Blackburn Neuro 4.0 není známa.

 

Popis produktu Blackburn Neuro 4.0: Popis: Blackburn Neuro 4.0 Před čtyřmi lety představila značka Blackburn horkou novinku – ucelenou řadu cyklocomputerů Delphi. Jejich funkčnost a spolehlivost byla v uplynulém čase důkladně prověř... > více informací


Blackburn Neuro 4.0 - popis

nahoru

Popis: Blackburn Neuro 4.0 Před čtyřmi lety představila značka Blackburn horkou novinku – ucelenou řadu cyklocomputerů Delphi. Jejich funkčnost a spolehlivost byla v uplynulém čase důkladně prověřena. Staly se základem cyklocomputerů Neuro. I jejich použití je velmi snadné a bezpochyby vás potěší dalšími funkcemi. Pár informací na začátek – jedná se o systém 2.4 GHz digitálního bezdrátového přenosu dat, který je schopen spolehlivě přenášet údaje o rychlosti bez zkreslujících faktorů, měřit srdeční frekvenci a kadenci. Dejte sbohem nepřesnostem a rušivým zásahům. POPIS FUNKCÍ VŠECH MODELŮ NEURO › 2.4 GHz digitální bezdrátový přenos dat › velký, snadno čitelný, osvícený displej › čtyři řádky pro zobrazení dat › jedenáct přednastavených velikostí kol › montáž na klasický i oversize průměr řidítek (včetně držáku na představec) › okamžitá, průměrná a maximální rychlost, kadence i srdeční frekvence › dva nastavitelné obvody kol s oddělenou i společnou celkovou vzdáleností › týdenní a měsíční počet ujetých hodin › celkový čas nebo stopky do 100 hodin › stopky s padesáti mezičasy › čas jízdy/celkový čas › Race Mode – zobrazení základních funkcí důležitých pro závod většími číslicemi a schování podrobnějších dat › měření tepové frekvence POPIS FUNKCÍ NEURO 4.0 › 2.4 GHz digitální bezdrátový přenos rychlosti, kadence › měření tepové frekvence (nutno dokoupit)

Výrobce Blackburn
Bezdrátové Ano
Měření tepu Ano
Stopky Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Blackburn Neuro 4.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rohy na kolo nebo Cyklistické blatníky, Cyklistické košíky, Pračky řetězu, mazadla.

Nejlevnější Blackburn Neuro 4.0 akční ceny - Levné Blackburn Neuro 4.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Blackburn Neuro 4.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Blackburn Neuro 4.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické tachometry.