Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Cyklistika > Cyklistické příslušenství > Cyklistické tachometry >

Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni

Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni

Cena:

1 868 Kč

Koupit za 1 868 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni: Tenký bezdrátový (potřeba propojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth nebo dokoupení Bluetooth snímačů) /beztlačítkový cyklopočítač CATEYE s "obrovským" displejem a číslicemi pro dobrou čitelnost bez brýlí.9 základních funkcí: denní (1 a 2) / celková vzdálenost, okamžitá / průměrná / max. rychlost, čas jízdy, hodiny, nadmořská výška (při napojení na mobil). 3 volitelné funkce: tepová frekvence, kadence a výkon. Dopňkové funkce: Pacer - indikátor (šipky) poměřující okamžitou a průměrnou rychlost, nastavitelná celková vzdálenost a dva průměry kola s automatickým rozpoznáním snímače, aut. funkce START / STOP, upozornění na telefonát a mail, otočný držák "Flex-Tight".CC je kompatibilní se Smartphone s iOS a Android (iPhone4S (iOS6.1) a výše, Android 4.4 a výše). CATEYE Cycling App je ke stažení v App Store a Google play. Data je možné stáhnout do CATEYE Atlas, Strava a Training Peaks. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni - popis

nahoru

Tenký bezdrátový (potřeba propojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth nebo dokoupení Bluetooth snímačů) /beztlačítkový cyklopočítač CATEYE s "obrovským" displejem a číslicemi pro dobrou čitelnost bez brýlí.9 základních funkcí: denní (1 a 2) / celková vzdálenost, okamžitá / průměrná / max. rychlost, čas jízdy, hodiny, nadmořská výška (při napojení na mobil). 3 volitelné funkce: tepová frekvence, kadence a výkon. Dopňkové funkce: Pacer - indikátor (šipky) poměřující okamžitou a průměrnou rychlost, nastavitelná celková vzdálenost a dva průměry kola s automatickým rozpoznáním snímače, aut. funkce START / STOP, upozornění na telefonát a mail, otočný držák "Flex-Tight".CC je kompatibilní se Smartphone s iOS a Android (iPhone4S (iOS6.1) a výše, Android 4.4 a výše). CATEYE Cycling App je ke stažení v App Store a Google play. Data je možné stáhnout do CATEYE Atlas, Strava a Training Peaks.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Cyklistické blatníky nebo Rohy na kolo, Cyklistické košíky, Pračky řetězu, mazadla.

Nejlevnější Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni akční ceny - Levné Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni stojí 1 868 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické tachometry.

Cyklocomputer Cateye Padrone Smart - black uni najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz