Sporttester Polar CS600X uni

Cena:

7 400 Kč

Koupit za 7 400 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Sporttester Polar CS600X uni: Jednou z nejsložitějších věcí při tréninku je přesně sledovat a adaptovat tréningový plán. Se sporttesterem Polar C600X to je ale nepoměrně lehčí. GPS tracklog vám přesně změří ujetou vzdálenost (a zaznamená projetou trasu), barometrický výškoměr stejně přesně změří celkové převýšení, hrudní pás sleduje tep, senzor na klikách kadenci a doplňkový wattmetr změří výkon a dokonce rozložení vaší balance zvlášť pro levý a pravý pedál! Po vyjížďce pak můžete všechny data "natáhnout" do počítače přes infračervené rozhraní a analyzovat v pokročilém tréningovém programu Polar ProTrainer 5, či je dokonce nahrát na portál polarpersonaltrainer.com a mít své údaje vždy se sebou. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Sporttester Polar CS600X uni - popis

nahoru

Jednou z nejsložitějších věcí při tréninku je přesně sledovat a adaptovat tréningový plán. Se sporttesterem Polar C600X to je ale nepoměrně lehčí. GPS tracklog vám přesně změří ujetou vzdálenost (a zaznamená projetou trasu), barometrický výškoměr stejně přesně změří celkové převýšení, hrudní pás sleduje tep, senzor na klikách kadenci a doplňkový wattmetr změří výkon a dokonce rozložení vaší balance zvlášť pro levý a pravý pedál! Po vyjížďce pak můžete všechny data "natáhnout" do počítače přes infračervené rozhraní a analyzovat v pokročilém tréningovém programu Polar ProTrainer 5, či je dokonce nahrát na portál polarpersonaltrainer.com a mít své údaje vždy se sebou.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sporttester Polar CS600X uni užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rohy na kolo nebo Cyklistické blatníky, Cyklistické košíky, Pračky řetězu, mazadla.

Nejlevnější Sporttester Polar CS600X uni akční ceny - Levné Sporttester Polar CS600X uni

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sporttester Polar CS600X uni stojí 7 400 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sporttester Polar CS600X uni najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické tachometry.

Sporttester Polar CS600X uni najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz